Hurtownia INTERPAKOSZAMÓWIENIA I DOSTAWA

Zasady dostawy

dostawa

Odbiór osobisty

Brak minimalnej kwoty zamówionego towaru, odbiór odbywa się w siedzibie firmy INTERPAKOS na ulicy Handlowej 3 i możliwy jest po otrzymaniu informacji o zrealizowaniu zlecenia.

Okres realizacji: do dwóch dni roboczych.

Dostawa na terenie Białegostoku

W przypadku wybrania tej opcji, towar dowożony jest przy zamówieniach już od 100 zł netto, my zaś dokładamy wszelkich starań, by dotarł on do Klienta jeszcze tego samego dnia, najpóźniej dnia następnego.

Dostawa na terenie Podlasia

W przypadku zamówień z terenów województwa podlaskiego, innych niż Białystok i okolice, minimalna kwota zamówienia, a także sposób i termin dostarczenia towaru jest uzgadniany z Klientem indywidualnie.

Przesyłka kurierska

Klientom na terenie całego kraju oferujemy możliwość otrzymania zakupionych u nas produktów drogą kurierską, za pośrednictwem firmy "Siódemka". W tym przypadku minimalna kwota zamówienia wynosi 200 zł, a przy zamówieniach od 500 zł przesyłka jest bezpłatna.

Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę!

Dane kontaktowe

 

Firma INTERPAKOS

Zbigniew Supiński


 

ul. Handlowa 3

15-399 Białystok


 

Tel/fax: +48 85 745 50 00

Tel/fax: +48 85 745 34 63


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.